Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Статті


Малярія
Малярія - небезпечна для життя хвороба, що викликається паразитами, які передаються людям при укусах інфікованих комарів.
Денге и тяжелая денге
Денге - це вірусна інфекція, що передається комарами.
ВІЛ-інфекція
ВІЛ-інфекція - антропонозное вірусне захворювання, в основі патогенезу якого лежить прогресуючий імунодефіцит і розвиток внаслідок цього вторинних опортуністичних інфекцій і пухлинних процесів.
Туберкульоз
Туберкульоз - широко поширене в світі інфекційне захворювання людини і тварин, що викликається різними видами мікобактерій, як правило, Mycobacterium tuberculosis (паличка Коха).
ПЛР у реальному часі (Real-time PCR)
Термоциклер Rotor-Gene Q(Real Time PCR) 5-і канальний для мультиплексу, (QIAGEN), Німеччина
Застосування ПЛР
Бурхливий прогрес в області молекулярної біології в останні десятиліття XX століття супроводжувався виникненням принципово нових методів дослідження, заснованих на використанні моноклональних антитіл, методу гібридизації на фільтрах і полімеразної ланцюго
Полімеразна ціпна реакція
Різновиди ПЛР
Полімеразна ціпна реакція (ПЛР)
(ПЛР) - експериментальний метод молекулярної біології, що дозволяє домогтися значного збільшення малих концентрацій певних фрагментів нуклеїнової кислоти (ДНК) в біологічному матеріалі (пробі).
Трихінельоз
Трихінельоз — гельмінтоз, який спричиняється нематодою Trichinella spiralis. Трихінели – дрібні, майже ниткоподібні гельмінти, що вкриті поперечно-посмугованою кутикулою.
Ехінококоз
Ехінококоз - рідкісне хронічне захворювання людини та тварин, що викликається паразитуванням личинок гельмінта ехінокока. коз - рідкісне хронічне захворювання людини та тварин, що викликається паразитуванням личинок гельмінта ехінокока.