Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Полоска (сеча)

21
Амфетаміни ПРОФІТЕСТ (фенамін, бензедрин) - популярні вуличні та клубні наркотики.
22
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на барбітурати - це швидкий якісний імунохроматографічний тест для виявлення барбітуратів та його метаболітів у сечі людини.
23
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на бензодіазепіни - це швидкий якісний иммунохроматографический тест для виявлення бензодіазепінів та його метаболітів у сечі людини.
25
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на кокаїн - це якісний імунохроматографічний тест для виявлення кокаїну і його метаболітів у сечі людини.
26
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на маріхуану - це швидкий якісний імунохроматографічний тест для виявлення каннабіоідов (THS) і його метаболітів у сечі людини.
24
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на бупренорфін - це швидкий якісний иммунохроматографический тест для виявлення бупренорфіну та його метаболітів у сечі людини.
27
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на мета дон - це швидкий якісний иммунохроматографический тест для виявлення метадону (MTD) і його метаболітів у сечі людини.
28
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на метамфетамін (МЕТ) - це якісний імунохроматографічний візуальний тест для виявлення метамфетаміну та його метаболітів у сечі людини.
29
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на морфін/опіати (OPI) - це якісний імунохроматографічний візуальний тест для виявлення морфіну і його метаболітів у сечі людини.
30
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на трициклічні антидепресанти (ТСА, ТЦА) - це якісний імунохроматографічний тест для виявлення трициклічних антидепресантів та їх метаболітів в сечі людини протягом 12 годин - 7 діб після вживання.

12