Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Швидкі тести ПРОФІТЕСТ для діагностики гепатиту В HBsAg, тест-картка (цільна кров/ сироватка/плазма)

6
Швидкий иммунохроматографический тест ПРОФІТЕСТ для визначення антитіл до поверхневих антигенів гепатиту В (HbsAb) в сироватці, плазмі та цільній крові людини. Тест призначений для професійного використання.
4
Одноетапний швидкий імунохроматографічний тест ПРОФІТЕСТ для якісного визначення поверхневого антигену гепатиту В HBsAg в сироватці, плазмі та цільній крові людини. Наявність HBsAg в концентрації 5нг/мл і вище може бути виявлено протягом 10 хвилин, а в ко
5
Одноетапний швидкий імунохроматографічний тест ПРОФІТЕСТ для виявлення ядерних (core) антитіл гепатиту В (HBcAb) в сироватці, плазмі та цільній крові людини.
9
Швидкий одностадійний иммунотест ПРОФІТЕСТ для визначення антитіл типу core IgM до антигенів гепатиту В (HBсIGM) в сироватці, плазмі та цільній крові людини. Тест призначений для професійного використання.
7
Швидкий імунохроматографічний тест ПРОФІТЕСТ для визначення НВе антигенів гепатиту В (HвеAg) в сироватці, плазмі та цільній крові людини. Тест призначений для професійного використання.
8
Швидкий иммунохроматографический тест ПРОФІТЕСТ для діагностики гепатиту В (HBV)