Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Хламідіоз (Chlamydia trachomatis)

55
Тест-система імуноферментна для визначення антитіл класів IgG та IgA до Сhlamydia trachomatis. С/г -12 міс.
139
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Chlamydia HSP-IgG» призначена для якісного та напівкількісного виявлення антитіл класу IgG до білку теплового шоку Chlamydia trachomatis у сироватці чи плазмі крові людини.
140
Імуноферментна тест-система «Chlamydia-IgА Vitrotest» призначена для якісного та напівкількісного виявлення антитіл класу IgA до Chlamydia trachomatis у сироватці чи плазмі крові людини.
141
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Chlamydia-IgG» призначена для якісного та напівкількісного виявлення антитіл класу IgG до Chlamydia trachomatis у сироватці чи плазмі крові людини.
142
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Chlamydia-IgG/IgА» призначена для якісного та напівкількісного виявлення антитіл класу IgG та/або IgА до Chlamydia trachomatis у сироватці чи плазмі крові людини.
143
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Chlamydia-IgM» призначена для якісного визначення антитіл класу IgМ до Chlamydia trachomatis у сироватці чи плазмі крові людини.