Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Хелікобактеріоз

155
Комплект калібраторів «Vitrotest Helicobacter-calibrators» призначений для кількісного визначення концентрації антитіл, специфічних до Helicobacter pylori у сироватці чи плазмі крові людини.
156
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Helicobacter-IgA» призначена для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgA, специфічних до білку CagA Helicobacter pylori у сироватці чи плазмі крові людини.
157
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Helicobacter-IgG» призначена для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG, специфічних до білку CagA Helicobacter pylori у сироватці чи плазмі крові людини.
158
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Helicobacter-IgM» призначена для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgM, специфічних до білку CagA Helicobacter pylori у сироватці чи плазмі крові людини.
159
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Helicobacter-screen» призначена для виявлення антитіл класів IgG, IgA та IgM, специфічних до Helicobacter pylori у сироватці чи плазмі крові людини.