Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Сифіліс

Сифіліс – широко розповсюджене інфекційне захворювання, викликане збудником Тreponema pallidum. Хвороба характеризується пошкодженнями шкіри, слизових оболонок, внутрішніх органів, кісток та нервової системи.

Це системна інфекція, за якої періоди активних  проявів хвороби чергуються з прихованими періодами.Першими після інфікування T.pallidum утворюються специфічні антитіла класу IgM, що  реєструються  з другого тижня після зараження та досягають найвищого рівня в крові на 6-9 тижні. На четвертому тижніпісля зараження організмпочинає синтезуватиспецифічніантитіла класу IgG(період первинного серопозитивного сифілісу). Після успішно проведеного лікування кількість антитіл класу IgGу крові поступово знижується, але в деяких осіб, що перехворіли на сифіліс,  імуноглобуліни цього класу можуть зберігатися тривалий час та виявлятися чутливими серологічними методами.До серологічних методів діагностики сифілісу належать реакція Вассермана, реакція мікропреципітації та її аналоги – VDRL-тест, RPR-тест, реакція гемаглютинації, та найбільш чутливий тест – імуноферментний аналіз.На сьогоднішній день в імуноферментних тест-системах для діагностики сифілісу використовуються рекомбінантні антигени - аналоги ліпопротеїнів T.pallidum  з молекулярними масами 15, 17, 41-45 та 47 кДа (p15, p17, TmpAта p47).

Дата: 14.09.2013