Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

ПЛР у реальному часі (Real-time PCR)

Термоциклер Rotor-Gene Q(Real Time PCR) 5-і канальний для мультиплексу, (QIAGEN), Німеччина

У молекулярній біології, ПЛР у реальному часі (або кількісна ПЛР, англ. Real-time PCR, qPCR) - лабораторний метод, заснований на методі полімеразної ланцюгової реакції, використовується для одночасної ампліфікації та вимірювання кількості даної молекули ДНК. Метод ПЛР в реальному часі включає в себе одночасно детекцію і кількісне визначення (вимірювання безпосередньо кількості копій, або вимір копій щодо внесеної ДНК або додаткових калібрувальних генів) специфічної послідовності ДНК у зразку.
Метод використовує загальні принципи ПЛР. Основна відмінність полягає в тому, що вимірюється кількість амплифицированной ДНК в реальному часі після кожного циклу ампліфікації. Для кількісного визначення використовують два методи - флуоресцентні барвники, интеркалирующие в двуцепочечные молекули ДНК, та модифіковані олигонуклеотиды (ДНК-зонди), які флуоресціюють після гібридизації з комплементарними ділянками ДНК.
Часто ПЛР в реальному часі комбінують з ВІД-ПЛР (зворотна транскрипція) для вимірювання малих кількостей мРНК, що дозволяє досліднику отримувати кількісну інформацію про зміст цієї мРНК в клітці і, відповідно, дозволяє судити про рівень експресії даного гена в окремій клітці або тканини.

Дата: 15.09.2013