Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Швидкі тести ПРОФІТЕСТ New Vision Diagnostics імунохроматографічні, виробництва InTec Products Inc. (КНР). Наркотичні речовини

21
Амфетаміни ПРОФІТЕСТ (фенамін, бензедрин) - популярні вуличні та клубні наркотики.
22
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на барбітурати - це швидкий якісний імунохроматографічний тест для виявлення барбітуратів та його метаболітів у сечі людини.
23
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на бензодіазепіни - це швидкий якісний иммунохроматографический тест для виявлення бензодіазепінів та його метаболітів у сечі людини.
25
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на кокаїн - це якісний імунохроматографічний тест для виявлення кокаїну і його метаболітів у сечі людини.
26
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на маріхуану - це швидкий якісний імунохроматографічний тест для виявлення каннабіоідов (THS) і його метаболітів у сечі людини.
24
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на бупренорфін - це швидкий якісний иммунохроматографический тест для виявлення бупренорфіну та його метаболітів у сечі людини.
27
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на мета дон - це швидкий якісний иммунохроматографический тест для виявлення метадону (MTD) і його метаболітів у сечі людини.
28
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на метамфетамін (МЕТ) - це якісний імунохроматографічний візуальний тест для виявлення метамфетаміну та його метаболітів у сечі людини.
29
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на морфін/опіати (OPI) - це якісний імунохроматографічний візуальний тест для виявлення морфіну і його метаболітів у сечі людини.
30
Швидкий-тест ПРОФІТЕСТ на трициклічні антидепресанти (ТСА, ТЦА) - це якісний імунохроматографічний тест для виявлення трициклічних антидепресантів та їх метаболітів в сечі людини протягом 12 годин - 7 діб після вживання.

12