Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Швидкі тести ПРОФІТЕСТ New Vision Diagnostics імунохроматографічні, виробництва InTec Products Inc. (КНР). Інфекційні захворювання

1
Сучасний одноетапний швидкий імунохроматографічний тест ПРОФІТЕСТ для якісного виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини 1 та/або 2 типу (ВІЛ ½) в сироватці, плазмі та цільній крові людини.
6
Швидкий иммунохроматографический тест ПРОФІТЕСТ для визначення антитіл до поверхневих антигенів гепатиту В (HbsAb) в сироватці, плазмі та цільній крові людини. Тест призначений для професійного використання.
4
Одноетапний швидкий імунохроматографічний тест ПРОФІТЕСТ для якісного визначення поверхневого антигену гепатиту В HBsAg в сироватці, плазмі та цільній крові людини. Наявність HBsAg в концентрації 5нг/мл і вище може бути виявлено протягом 10 хвилин, а в ко
5
Одноетапний швидкий імунохроматографічний тест ПРОФІТЕСТ для виявлення ядерних (core) антитіл гепатиту В (HBcAb) в сироватці, плазмі та цільній крові людини.
2
Сучасний одноетапний швидкий імунохроматографічний тест ПРОФІТЕСТ для якісного виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини 1 та/або 2 типу (ВІЛ ½) в сироватці, плазмі та цільній крові людини.
3
Сучасний одноетапний швидкий імунохроматографічний тест ПРОФІТЕСТ для якісного виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини 1 та/або 2 типу (ВІЛ ½) в сечі людини.
9
Швидкий одностадійний иммунотест ПРОФІТЕСТ для визначення антитіл типу core IgM до антигенів гепатиту В (HBсIGM) в сироватці, плазмі та цільній крові людини. Тест призначений для професійного використання.
7
Швидкий імунохроматографічний тест ПРОФІТЕСТ для визначення НВе антигенів гепатиту В (HвеAg) в сироватці, плазмі та цільній крові людини. Тест призначений для професійного використання.
11
Сучасний одноетапний швидкий иммунохроматографический тест для якісного виявлення антитіл до антигенів Treponema Pallidum у сироватці, плазмі та цільній крові людини.
8
Швидкий иммунохроматографический тест ПРОФІТЕСТ для діагностики гепатиту В (HBV)

12