Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Вірусологія

122
Комплект реагентів «Vitrotest HBsAg-Confirmation» призначений для підтвердження наявності поверхневого антигену вірусу гепатиту В HBsAg у сироватці чи плазмі крові людини. Комплект використовується разом з імуноферментною тест-системою «HBsAg Vitrotest».
123
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Anti-HCV» призначена для виявлення антитіл до вірусу гепатиту С у сироватці чи плазмі крові людини.
124
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Anti-HCV Different» призначена для диференційного виявлення антитіл до антигенів вірусу гепатиту C – Core, NS3, NS4, NS5 у сироватці чи плазмі крові людини.
125
Імуноферментна тест-система "Vitrotest HCV-IgG" призначена для виявлення антитіл класу IgG до вірусу гепатиту C
126
Імуноферментна тест-система "Vitrotest HCV-IgM" призначена для виявлення антитіл класу IgM до вірусу гепатиту C
127
Імуноферментна тест-система «Vitrotest HAV-IgM» призначена для якісного визначення антитіл класу IgМ до вірусу гепатиту А у сироватці чи плазмі крові людини.
128
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Toxo-IgG» призначена для кількісного визначення антитіл класу IgG до Toxoplasma gondii у сироватці чи плазмі крові людини.
129
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Toxo-IgG Avidity» призначена для визначення індексу авідності антитіл класу IgG до Toxoplasma gondii.
130
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Toxo-IgM ultra» призначена для якісного визначення антитіл класу IgМ до Toxoplasma gondii у сироватці чи плазмі крові людини.
131
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Rubella-IgG» призначена для кількісного визначення антитіл класу IgG до вірусу краснухи у сироватці чи плазмі крові людини.