Головна Каталог товарів Новини Статті Контакти
Телефонуйте:
+38 044 562 74 64
+38 050 971 86 71
Імунохромотографічні швидкі тести ПРОФІТЕСТ. Тест системи, витратні матеріали, обладнання для ІФА, ПЛР лабораторій, та відділень трансфузіології.

Каталог товарів

 

Вірусологія

62
Тест-система імуноферментна для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG до вірусу простого герпесу 1 і 2 типів. С/г -12 міс.
63
Тест-система імуноферментна для визначення антитіл класу IgM до вірусу простого герпесу 1 і 2 типів. С/г -12 міс.
64
Тест-система імуноферментна для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG до вірусу простого герпесу 2 типу. С/г -12 міс.
65
Тест-система імуноферментна для визначення антитіл класу IgM до вірусу простого герпесу 2 типу. С/г -12 міс.
116
Виявлення поверхневого антигену вірусу гепатиту В (HBsAg) в сироватці або плазмі крові людини. Чутливість – 0,1 нг/мл.
117
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Anti-HBcore» призначена для виявлення сумарних антитіл до корового антигену вірусу гепатиту В у сироватці чи плазмі крові людини.
118
Імуноферментна тест-система «Vitrotest Anti-HBs» призначена для виявлення антитіл до поверхневого антигену вірусу гепатиту В у сироватці чи плазмі крові людини.
119
Комплект калібраторів «Vitrotest Calibrators Anti-HBs» призначений для кількісного визначення концентрації антитіл, специфічних до поверхневого антигену вірусу гепатиту В - HBsAg - у сироватці чи плазмі крові людини.
120
Імуноферментна тест-система «Vitrotest HBcore-IgG» призначена для виявлення антитіл класу IgG до корового антигену вірусу гепатиту В у сироватці чи плазмі крові людини.
121
Імуноферментна тест-система «Vitrotest HBcore-IgM» призначена для виявлення антитіл класу IgМ до корового антигену вірусу гепатиту В у сироватці чи плазмі крові людини.